Pagina 1 van 1

[Afgelast] Lezing Lacerta Xenopus 8-1 in de Oliemeulen

BerichtGeplaatst: 05 jan 2010 08:50
door GerritH
Aanstaande vrijdag 8 januari is het weer zover; de eerste Lacerta/Xenopus lezing in de Oliemeulen Reitse Hoevenstraat te Tilburg. Dit keer de nieuwjaarsborrel; een geweldige gelegenheid om nieuwe medehobbyisten te leren kennen en de bekende een gelukkig nieuwjaar te wensen. Verder is er ook een diapresentatie door Gerard van de Berghe, en we weten allemaal dat dat in ieder geval prachtige dia's gaan worden.
Iedereen is welkom en de toegang is gratis. De Oliemeulen is open vanaf 20:00, Dia'szullen ergens rond 20:30 beginnen.
Het word weer een mooie lezing in een prachtige locatie.
Ik wil iedereen ook alvast uitnodigen voor de altijd weer zeer gezellige jaarlijkse veiling. Die is volgende maand 5 februari ook in de Oliemeulen en ook gratis toegankelijk. Dus als je je terrariumspullen wilt uitbreiden; schrijf 'm in je agenda.
Tot vrijdag

Gerrit

PS Martijn, eigenlijk hoort dit onder evenementen, maar daar kon ik geen nieuw onderwerp aanmaken. Voel je vrij dit onderwerp te verplaatsen.

Re: Lezing Lacerta Xenopus 8-1 in de Oliemeulen

BerichtGeplaatst: 06 jan 2010 14:05
door GerritH
ter info, voor wie Gerard niet kent;
Gerard heeft in het verleden veel gekweekt met Mopskopleguanen en ridderanolissen. tegenwoordig is hij vooral bezig met pijlgifkikkers en anolissen van de barbatus groep. Verder is hij regelmatig met vakantie naar Zuid amerika geweest. ik weet niet welke dia's hij meeneemt, maar ze zullen zeker mooi en leerzaam zijn.

Gerrit

Re: Lezing Lacerta Xenopus 8-1 in de Oliemeulen

BerichtGeplaatst: 06 jan 2010 21:12
door Martijn
GerritH schreef:PS Martijn, eigenlijk hoort dit onder evenementen, maar daar kon ik geen nieuw onderwerp aanmaken. Voel je vrij dit onderwerp te verplaatsen.


Dat klopt, geen probleem. :duim2:

Re: Lezing Lacerta Xenopus 8-1 in de Oliemeulen

BerichtGeplaatst: 07 jan 2010 10:01
door GerritH
Ik ben benieuwd of er nog mensen van RF van plan zijn om te gaan?
Laat het hier even weten, altijd leuk.


Gerrit

Re: Lezing Lacerta Xenopus 8-1 in de Oliemeulen

BerichtGeplaatst: 07 jan 2010 20:58
door GerritH
Sorry, wegens de verwachtte weersomstandigheden en het feit dat een deel van de mensen van ver komt hebben we besloten de lezing van aanstaande vrijdag niet door te laten gaan. Het was en is feitelijk niet verantwoord, vooral met het risico dat er vrijdag nog meer sneeuw gaat vallen.

Gerrit

PS zou een mod het onderschrift willen wijzigen zodat direct duidelijk is dat de lezing niet doorgaat?

Gerrit