Man vindt slang in gras, maar dit had hij niet verwacht

Nieuws, actualiteiten en achtergronden bij het nieuws over reptielen en amfibieën

Man vindt slang in gras, maar dit had hij niet verwacht

Berichtdoor Martijn » 16 okt 2016 05:58

“Ik zag een beest in het gras zitten en dacht dat ik het misschien verwond had met mijn vorkheftruck. Pas toen ik dichter ging kijken, zag ik dat het om een slang ging met twee koppen”, zegt Byers.


Bron/lees verder: Het nieuwsblad
Met vriendelijke groet,
Martijn (beheerder)

Reptielenforum - Voor als je (van) reptielen houdt
Avatar gebruiker
Martijn
Beheerder
 
Waardering: 32
Heeft bedankt: 10
ID: 2
Berichten: 14376
Geregistreerd: 23 mei 2007 14:33
Woonplaats: Eindhoven
Land: Nederland

Re: Man vindt slang in gras, maar dit had hij niet verwacht

Berichtdoor swordfish » 16 okt 2016 13:04

haha die wil ik ook wel vinden uniek exemplaar
ook ooit tegen gekomen met een koppel koren slangen ,dit gebeurd natuurlijk altijd als je op vakantie bent hé waren nog nooit ontsnapt .
we waren op reis en ineens een telefoon hebben jullie slangen het was de bakker waar mijn vrouw toen werkte .onze buurman was ook op reis en zijn vader was de hond komen uit laten en die begon te blaffen en raar te doen onder de tafel van hun terras ,paniek alom ze hadden gebeld naar het serpentarium en de politie .en die begonnen gans de tuin over hoop te gooien, wij hadden net verbouwingswerken gedaan en hadden een vrij Groote hoop metaal en afval .dit hadden ze open gesmeten over de tuin.op zich nie erg ,denk je inderdaad ,maar als er een grote sulcata in de tuin loopt wel dus!!!!!!( moeten dan nog mensen van het serpentarium bij zitten om dit onbeschermt te laten liggen,ze toch ook moesten geweten hebben dat het dier zich daar aan kon verwonden. ) wij zijn dan onmiddellijk naar huis gekomen 760km in een ruk terug . alles lag er als een puinhoop bij . we hebben hem toen ook niet onmiddellijk terug gevonden .
ondanks de uitleg die ik die ik in de buurt gaf dat het volkomen ongevaarlijke dieren waren , was er toch een lichte paniek in de buurt de roluiken gingen nogal vroeg dicht in die periode :lol: maar na na meer dan een maand heb ik ze terug gevonden in de tuin gezond en wel .en iedereen was opgelucht .eind goed al goed
gramostola cala ,achatina albopicta, Archachatina marginata ovum , sulcata , vissen , 2 poezen , 3 kippen.
Avatar gebruiker
swordfish
 
Waardering: 0
Heeft bedankt: 0
ID: 14920
Berichten: 2
Geregistreerd: 14 okt 2016 20:54
Land: België


Keer terug naar Nieuws

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 47 gasten



Slangenforum